תכנות אפליקציות ל ANDROID
מחיר הקורס: ₪1899   ₪ 2848.5
לרכישת הקורס
כולל:
59 שעות

קורס זה מהווה הכשרה מלאה ומקיפה לתכנות אפליקציות למערכת ההפעלה Android מבית Google.

הקורס מניח ידע מקיף בשפת Java ולכן מומלץ מאוד לקחת אותו יחד עם שתי המכינות: מבוא לתכנות ותכנות מתקדם בשפת Java.

 בין היתר נלמד על כל רכיבי ממשק המשתמש הבסיסייים והמתקדמים, נלמד את תבנית העיצוב החדשנית של גוגל Material Design, כיצד לייצר אנימציות בעצמנו ולהשתמש באלו של המערכת, כיצד אפלקיציה היא אוסף של רכיבים עצמאיים מסוגים שונים (כאלו המיועדים לאינטראקציה עם המשתמש, כאלו הפועלים ברקע ומבצעים משימה מוגדרת כגון נגן מוזיקה, וכאלו המיועדים להאזנה לשדרים כגון כניסת שיחה או הודעה ולפעול בהתאם לשדר הזה). נלמד כיצד להפעיל את מרבית שרותי המערכת הקיימים כגון מצלמה, מפות, אנשי הקשר, זיהוי הדיבור, הפיכת קול לטקסט, ועוד. כיצד ניתן לתקשר בקלות עם יישומים חיצוניים, כיצד לעבוד עם מערכת הקבצים של המכשיר (כולל שמירה ב Data Bases) ומנגנוני ההרשאות השונים, כיצד לייצר רשימות נגללות מסוגים שונים, לשלוח התראות למערכת, לייצר עבודה ברקע (כגון הורדה של קבצים גדולים תוך כדי שממשק המשתמש נשאר חופשי ומגיב), לחלק את המסך לתתי יחידות עצמאיות הנקראות Fragments לייצר בקרים וויזאולים מתקדמים המחליפים בינהם, כיצד לעבוד עם חיישני המכשיר השונים כגון שרותי המיקום ועוד על ניתוב האירוע במערכת, תקשורת לקוח-שרת ברשת האינטרנט, מבני נתונים פנימיים ועוד.
לפעמים הבנת צד הלקוח אינה מספיקה ויש צורך לרכז מידע מכלל הלקוחות, לכן נלמד גם כיצד ליצר מסד נתונים בשרת, לשמור ולשאוב ממנו מידע (גלריית תמונות, ניהול משתמשים וכו') ונתמקצע בשרתי גוגל הנקראים Firebase ועמם נעשה אפליקציות chat, כניסת משתמשים שמירת משימות בשרת וכו׳.

לתשומת לבכם, ניתן לרכוש את שלושת הקורסים- שתי מכינות JAVA וקורס פיתוח אפליקציות ל- ANDROID במחיר מוזל של 2,499 ש"ח בלבד!!
יש להכניס את 3 הקורסים לעגלה ולהפעיל קופון andro2499

תוכן הקורס
2 לחץ על העגלה להוספת התוכן המבוקש